Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Akademia z okazji Święta Niepodległości

 

10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Część artystyczną rozpoczęły dzieci z klasy II a i II b pięknym  tańcem narodowym , polonezem.  W dalszej części akademii zaprezentowała się młodzież ze starszych klas. Wzruszające i zmuszające do refleksji recytacje oraz szeroka prezentacja  najważniejszych wydarzeń poprzedzających odzyskanie przez Polskę niepodległości, wprowadziła widownię w świat trudnych czasów zaborów i walk narodowowyzwoleńczych.

Więcej…

 

Dzień Edukacji Narodowej

 

13 października 2021 roku w Zespole szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Reżyserami tego wydarzenia były dwie polonistki - pani Agnieszka Glazer i pani Małgorzata Piróg. Na szkolnym atrium, ze względu na obostrzenia epidemiczne, dwukrotnie zebrała się społeczność całej naszej placówki. W uroczystościach szkolnych uczestniczyli również przedstawiciele Rady Rodziców.

Więcej…

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE UCZNIÓW SZKOŁY

W LISTOPADZIE (1, 11, 12 - dni wolne) 

WYNOSI: 76 ZŁ

 DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 4,00 ZŁ.

NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

ZS 1 w Przysietnicy, Przysietnica 198, 36-200 Brzozów

 

Spotkanie z misjonarzem

12 października 2021 r. gościliśmy w naszej szkole brata Zdzisława Olejko ze zgromadzenia oo. Pallotynów, naszego rodaka, który od trzydziestu pięciu lat przebywa w Rwandzie – małym kraju wielkości województwa małopolskiego – położonej w Afryce. Misjonarz spotkał się z dziećmi z oddziałów przedszkolnych i  uczniami klas I-III oraz  z uczniami klas IV-VIII.

Więcej…

 

Dni 14 i 15 października br. dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Drodzy Rodzice

Dni 14 i 15 października 2021 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Rodzice uczniów, którzy nie mają możliwości sprawowania opieki nad swoimi dziećmi w dniach 14 i 15 października 2021 r. mogą w tych dniach skorzystać z opieki świetlicowej.

Więcej…

 

Zakończenie projektu MATHS ALIVE

Piątek 8 października br. był ostatnim dniem realizacji projektu „MATHS ALIVE”, nic więc dziwnego, że wszystkim towarzyszyły wyjątkowe wrażenia i emocje. Uczniowie rozpoczęli dzień od przygotowania prezentacji podsumowujących projekt. Pracując w grupach, przygotowywali slajdy, których tematem przewodnim była wszechobecna matematyka.

Więcej…

 

Królowa nauk a geografia

Trzeci dzień wizyty w ramach programu Erasmus + także był pełen wrażeń i wyzwań. Upłynął pod znakiem poznawania ciekawostek geograficznych. O godzinie 9.00 odbyła się CLIL lesson z geografii. Tematem lekcji było zapoznanie uczniów z najważniejszymi obiektami umieszczonymi na światowej liście dziedzictwa UNESCO.

Więcej…

 

Matematyka jest wszędzie

W dniu dzisiejszym, tj. 5 października 2021 r. w ramach projektu MATHS ALIVE w Szkole Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy o godzinie 9.00 odbyła się CLIL lesson z chemii - zintegrowane nauczanie wybranego przedmiotu oraz języka obcego.

Więcej…

 
Reklama
Dziennik elektroniczny
Porady szkolnych specjalistów
Imieniny
Dzisiaj jest: 23 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj31
mod_vvisit_counterWczoraj127
mod_vvisit_counterW tym tygodniu31
mod_vvisit_counterTydzień temu850
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2523
mod_vvisit_counterMiesiąc temu3313
mod_vvisit_counterRazem288380