Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy” <<pobierz>>

 

Festiwal kolęd i pastorałek w przedszkolu

 

W środę 18 grudnia najmłodsze przedszkolaki zrobiły wszystkim miłą niespodziankę świąteczną. Przygotowały i przedstawiły wyjątkowe Jasełka. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, owieczek, aniołów, gwiazdy betlejemskiej, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Świetności inscenizacji dodały pastorałki, kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Więcej…

 

Informacja o treści złożonych ofert

Informacja dotycząca zamówienia publicznego p.n.: "Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy"

W załączeniu:

1. Informacja o treści złożonych ofert.  <<pobierz informację>>

 

Dzień Babci i Dziadka w kl. II a i II b

 

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Więcej…

 

Informacja o płatności za dożywianie w szkole

Z dniem 01.02.2020 r. następuje zmiana w płatnościach za obiady dla uczniów klas I - VIII szkoły podstawowej. Obecnie wpłaty będą dokonywane gotówką przez uczniów na stołówce na trzech pierwszych przerwach o godz. 8.45 – 8.50,  9.40 – 9.50, 10.35 – 10.45 lub przez rodziców w sekretariacie przedszkola.

ZA UCZNIÓW KLAS I - VIII PROSIMY NIE DOKONYWAĆ WPŁAT NA RACHUNEK BANKOWY.

Więcej…

 

Informacja o płatności za dożywianie w przedszkolu

Płatności za dożywianie w przedszkolu

Zmiana rachunku bankowego

Informujemy, że z dniem 01.02.2020 r.  zmianie uległ numer rachunku  bankowego, które dotychczas służyło do  uregulowania wpłat na przedszkolu.

Nowy numer konta: 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

Prosimy o stosowanie nowego numeru konta w celu prawidłowego zaksięgowania Państwa wpłat.

Więcej…

 

Ogłoszenie o zamówieniu - dostawa artykułów spożywczych

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy ogłasza przetarg pt.: "Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy oraz Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.

W załączeniu:

1. Ogłoszenie o zamówieniu - dostawy.  <<pobierz ogłoszenie>>

2. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia. <<pobierz specyfikacje>>

3. Załączniki do specyfikacji istotnych warunków zamówienia. <<pobierz załączniki>>

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU – Dostawy  <<zobacz>>

 

 

Festiwal Kolęd i Pastorałek dla uczniów klas I-III

 

Za nami Święta Bożego Narodzenia, podczas których w rodzinnym gronie cieszyliśmy się z narodzin Jezusa. Nieodłącznym elementem tworzącym świąteczny nastrój jest wspólne kolędowanie. Zwyczaj ten powoli zanika wypierany przez wszechobecne multimedia królujące w wielu domach nawet podczas Świąt, dlatego co roku organizowany jest w naszej szkole „Festiwal Kolęd i Pastorałek”. 

Więcej…