Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Możliwość prowadzenia zajęć opiekuńczo - wychowawczych dla uczniów klas I - III od 25 maja 2020 r.

            Minister Edukacji Narodowej podał, iż od 25 maja 2020 r. w klasach I - III szkoły podstawowej można na terenie szkoły organizować zajęcia opiekuńczo – wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych (są to zajęcia świetlicowe, poszerzone o elementy zajęć dydaktycznych do których nauczyciel prowadzący zajęcia ma kwalifikacje).  Podjęcie takiej decyzji miało na celu umożliwienie rodzicom, którzy sprawują opiekę nad swoimi dziećmi w domu powrotu do pracy zawodowej.

Więcej…

 

Informacja

1. W dniach od 8 maja do 24 maja 2020 r. w Przedszkolu Samorządowym w Przysietnicy oraz w Szkole Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Od 18 maja 2020 r. mogą być prowadzone na terenie szkoły i przedszkola jedynie zajęcia rewalidacyjne.   

                                                     Dyrektor ZS1 w Przysietnicy Wiesław Pałka

Więcej…

 

Informacja dla rodziców o funkcjonowaniu przedszkola po 5 maja 2020 r.

                        Szanowni Państwo

     Od 6 maja br. przedszkola oraz oddziały zerowe w szkołach podstawowych mogą być otwarte. Decyzja o ewentualnym otwarciu naszego przedszkola prawdopodobnie podjęta zostanie we wtorek. W związku z tym prosimy o przekazanie nam informacji: kto z Państwa planuje posłać swoje dzieci do przedszkola, w jakich godzinach i od kiedy.

Więcej…

 

Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów  do Przedszkola Samorządowego w  Przysietnicy na rok szkolny 2020/2021

 Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów  do Przedszkola

 

 

 Zawieszenie zajęć prowadzonych w sposób stacjonarny do 24 maja 2020 r.

 

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach i przedszkolach do 24 maja 2020 r. Nauka w dalszym ciągu realizowana jest w sposób zdalny.  Uczniowie zobowiązani są do systematycznego uczestniczenia w zajęciach prowadzonych na odległość. 

Minister Edukacji Narodowej podał terminy tegorocznych egzaminów. Egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br.


                                                                                             Dyrektor ZS 1 w Przysietnicy Wiesław Pałka

 

Życzenia Wielkanocne


 

Numery kontaktowe do szkoły

Kontakt telefoniczny ze szkołą i przedszkolem w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych:

Sekretariat szkoły i przedszkola - telefon:   505 105 236   oraz   607 382 183

Dyrektor szkoły - telefon: 695 899 794

          Proszę dzwonić od godz. 9.00 do 13.00. 
 

Drodzy Rodzice !

Jak już wiadomo, co najmniej do Świąt Wielkanocnych szkoła i przedszkole będą funkcjonowały na innych zasadach. Budynki szkoły i przedszkola będą zamknięte, a edukacja będzie prowadzona na odległość.

Jest to trudny dla nas wszystkich okres. Dołóżmy wszelkich starań, aby nauczanie w tej nowej formie było możliwe do zrealizowania dla Waszych dzieci, a naszych uczniów.

Więcej…