Terminarz uroczystości szkolnych i państwowych 2023/2024
L.p. | Wyszczególnienie | Data | Forma realizacji | Odpowiedzialni |
1. | Inauguracja roku szkolnego | 1 IX | Akademia |
D. Dudek A. Bąk |
2. | Apel z okazji beatyfikacji rodziny Ulmów z Markowej | 8. XI | Apel | J. Wolanin |
3. | Dzień Edukacji Narodowej | 11 X | Spotkanie |
M. Piróg P. Bober A. Bąk |
4. | Dzień Regionalny | 19 X | Spotkanie |
A. Mrozek K. Kociuba |
5. | Rocznica Odzyskania Niepodległości | 10 XI | Akademia |
M. Ślączka L. Gładysz |
6. |
Mikołajkowe Wokalne Debiuty- uroczystość środowiskowa |
2 XII | Festiwal |
M.Szczepek M. Dąbrowski A. Leśniak-Stępień J. Kosztyła D. Dyka
|
7. |
Przedstawienie Bożonarodzeniowe
|
22 XII |
Akademia
|
J. Wolanin P. Bober |
8. |
Bal Malucha |
13 I
|
Uroczystość
|
Nauczyciele przedszkola |
9. |
Dzień Babci i Dziadka – uroczystość środowiskowa |
I | Uroczystość |
Wychowawcy klas |
10. | Dzień zainteresowań | 22 II | Pokazy uczniowskie |
M.Ślączka M. Dąbrowski E. Hućko |
11. |
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych |
1 III | Apel |
M. Ślączka |
12. |
Festiwal nauki, pokazy dla klas VI-VIII |
21 III | Pokazy |
K. Kociuba W. Filak B. Pieniążek J. Zubel |
13. | Z ortografią na wesoło | 21 III | Konkursy |
U. Szelest K. Bednarczyk A. Zacharska |
14. | Zwyczaje Świąt Wielkanocnych | 27 III | Akademia |
J. Klucz G. Gajda M. Mrozek |
15. | „Zdrowo żyj” kl. I – III |
17 IV |
Warsztaty |
M.Szczepek A. Szczepek R. Piegdoń M. Dudek |
16. |
Warsztaty na temat zdrowego stylu życia kl. IV-VIII |
17 IV | Warsztaty |
B. Pieniążek K. Kociuba J. Zubel A. Rachwał D. Dyka |
17. | Dzień Europejski | 9 V | Festiwal |
A. Barańska E. Hućko A. Orzechowska K. Bednarczyk |
18. | Święto Szkoły Dzień patrona SP |
22 V | Akademia |
A. Glazer G. Gajda J. Klucz |
19. | Dzień Matki i Ojca | 26 V- 7 VI |
Uroczystość |
Wychowawcy klas |
20. | „Cała Polska czyta dzieciom” realizacja akcji w klasach I-III SP | VI | Akcja |
A. Korfanty J. Kosztyła |
21. | Zakończenie roku szkolnego | 21 VI | Akademia |
Wychowawca kl. VIII |