DSCF3085W piątek 21 czerwca 2024 roku, w naszej szkole odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej przygotowanej przez uczniów klas ósmych i ich wychowawców – p. Anny Orzechowskiej i p. Lidii Gładysz.

 

Absolwenci z tej okazji przygotowali podziękowania oraz wspomnienia zlat spędzonych w naszej szkole. Następnie Pan Dyrektor Wiesław Pałka podsumował miniony rok szkolny, podkreślając sukcesy uczniów i nauczycieli, po czym odbyło się wręczenie nagród dla uczniów, którzy osiągnęli wybitne wyniki w nauce i sporcie.DSCF3217 Wyróżniono także tych, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w działalność na rzecz szkoły. Na zakończenie członkowie Rady Rodziców podziękowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły, za wspólny wysiłek włożony w wychowanie ich dzieci i prawidłowe funkcjonowanie szkoły, a Pan Dyrektor życzył wszystkim zgromadzonym, by wakacje były spokojnym i bezpiecznym czasem odpoczynku.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za obecność i wsparcie w tym wyjątkowym dniu.

{gallery rows=1 cols=4 alignment=center rotator_step=page lightbox=boxplus/light lightbox_thumbs=outside lightbox_slideshow=5000 preview_margin=5 preview_border_style=ridge preview_border_width=5 preview_border_color="#daa520" preview_padding=4 sort-criterion=filename sortorder=desc}pliki/zakonczenie_roku/2024{gallery}