IMG 3277 1W dniu 12 czerwca br. w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych z podkarpackich szkół podstawowych.

W bieżącym roku szkolnym uczeń naszej szkoły Gabriel Komorkiewicz zajął II miejsce w „Konkursie z Języka Francuskiego dla uczniów szkół podstawowych” i znalazł się w gronie 278 najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych Podkarpacia.

  Statuetkę laureata oraz przypinkę Gabrielowi Komorkiewiczowi wręczyły: Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Dorota Nowak-Maluchnik.PHOTO 2024 06

Tytuł finalisty w konkursach z biologii oraz chemii otrzymał Kacper Klucz, a finalistą z fizyki oraz języka angielskiego został Jakub Dereń.

Podkarpacka Kurator Oświaty prowadziła w bieżącym roku szkolnym 14 konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, wśród których znalazło się 278 laureatów i ponad 400 finalistów.

Laureatowi i finalistom składamy serdeczne gratulacje. Cieszymy się z Waszych wybitnych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                              Dyrektor ZS1 w Przysietnicy

                                                                                                                                              Wiesław Pałka