584a43d7 96e8 46f8 86fb 8e8ee9d17588Dnia 28 maja 2024 roku uczniowie klasy 8 pod opieką nauczycieli uczestniczyli w wycieczce do Strzyżowa, której główną atrakcją była wizyta w kręgielni. Celem wycieczki była integracja klasy oraz wspólne spędzenie czasu w sposób aktywny i przyjemny.

 

 

O godzinie 9:00 rano wyruszyliśmy autokarem spod szkoły w kierunku Strzyżowa. Podróż minęła szybko i w przyjaznej atmosferze, pełnej śmiechu i rozmów. 

Po przyjeździe do Strzyżowa udaliśmy się do miejscowej kręgielni, gdzie zarezerwowano dla nas tory do gry. Pracownicy kręgielni przywitali nas serdecznie i wprowadzili w zasady gry w kręgle, przypominając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Uczniowie zostali podzieleni na kilkuosobowe drużyny, co pozwoliło na sprawiedliwą rywalizację i integrację.7e014639 9af3 418e 9620 2c4bfcaad3f2

Gra w kręgle dostarczyła nam wiele emocji i zabawy. Rywalizacja między drużynami była zacięta, ale przebiegała w duchu fair play. Każdy z uczniów miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w tej dyscyplinie sportowej, a niektórzy odkryli w sobie talent do gry w kręgle.

Po zakończeniu rozgrywek nadszedł czas na pizzę i lody co dodatkowo umiliło nam wspólnie spędzony czas.

Wycieczka do Strzyżowa była bardzo udana. Wizyta w kręgielni okazała się świetnym pomysłem na aktywne spędzenie czasu, a poczęstunek pizzą i lodami dodatkowo uprzyjemnił nam ten dzień. Wszyscy wrócili do domu z uśmiechami na twarzach i miłymi wspomnieniami.