Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Spotkanie z misjonarzem

12 października 2021 r. gościliśmy w naszej szkole brata Zdzisława Olejko ze zgromadzenia oo. Pallotynów, naszego rodaka, który od trzydziestu pięciu lat przebywa w Rwandzie – małym kraju wielkości województwa małopolskiego – położonej w Afryce. Misjonarz spotkał się z dziećmi z oddziałów przedszkolnych i  uczniami klas I-III oraz  z uczniami klas IV-VIII.

Więcej…

 

Dni 14 i 15 października br. dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Drodzy Rodzice

Dni 14 i 15 października 2021 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Rodzice uczniów, którzy nie mają możliwości sprawowania opieki nad swoimi dziećmi w dniach 14 i 15 października 2021 r. mogą w tych dniach skorzystać z opieki świetlicowej.

Więcej…

 

Zakończenie projektu MATHS ALIVE

Piątek 8 października br. był ostatnim dniem realizacji projektu „MATHS ALIVE”, nic więc dziwnego, że wszystkim towarzyszyły wyjątkowe wrażenia i emocje. Uczniowie rozpoczęli dzień od przygotowania prezentacji podsumowujących projekt. Pracując w grupach, przygotowywali slajdy, których tematem przewodnim była wszechobecna matematyka.

Więcej…

 

Królowa nauk a geografia

Trzeci dzień wizyty w ramach programu Erasmus + także był pełen wrażeń i wyzwań. Upłynął pod znakiem poznawania ciekawostek geograficznych. O godzinie 9.00 odbyła się CLIL lesson z geografii. Tematem lekcji było zapoznanie uczniów z najważniejszymi obiektami umieszczonymi na światowej liście dziedzictwa UNESCO.

Więcej…

 

Matematyka jest wszędzie

W dniu dzisiejszym, tj. 5 października 2021 r. w ramach projektu MATHS ALIVE w Szkole Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy o godzinie 9.00 odbyła się CLIL lesson z chemii - zintegrowane nauczanie wybranego przedmiotu oraz języka obcego.

Więcej…

 

Inauguracja projektu MATHS ALIVE

4 października 2021 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Przysietnicy w ramach unijnego projektu Erasmus+ rozpoczęła się kilkudniowa wizyta gości z Rumunii, Słowenii i Portugalii. Grupa ta liczy 20 osób, w tym 6 opiekunów i 14 uczniów. Celem projektu jest pogłębienie kompetencji językowych młodych ludzi i zwrócenie uwagi na to, jak ważne w naszym życiu są umiejętności matematyczne i chemiczne.

Więcej…

 

Program Erasmus+ w naszej szkole

W dniach 4 - 8.10.2021r. w Zespole Szkół Nr1 w Przysietnicy w ramach projektu „Erasmus+” gościć będziemy młodzież, która przybędzie do nas z kilku krajów europejskich.  Będą to uczniowie ze Słowenii, Rumunii i Portugalii wraz ze swoimi opiekunami.

Więcej…

 

Informacja o płatności za dożywianie w szkole

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE UCZNIÓW SZKOŁY

W PAŹDZIERNIKU 

WYNOSI: 76 ZŁ

 DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 4,00 ZŁ.

NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

ZS 1 w Przysietnicy, Przysietnica 198, 36-200 Brzozów

 
Reklama
Dziennik elektroniczny
Porady szkolnych specjalistów
Imieniny
Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2022    |    Imieniny obchodzą: ucja, Dominika, Teresa
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj114
mod_vvisit_counterWczoraj154
mod_vvisit_counterW tym tygodniu551
mod_vvisit_counterTydzień temu971
mod_vvisit_counterW tym miesiącu858
mod_vvisit_counterMiesiąc temu4614
mod_vvisit_counterRazem310226